PROFESIONALUS GRINDŲ ATNAUJINIMAS, RESTAURAVIMAS IR REMONTAS

Profesionalūs sprendimai ir pagarba tradicijoms


                            MŪSŲ ATLIKTI DARBAI  KALBA UŽ  MUS                                  

                                                                                                                   

 


 

                                              

                      Verkių rūmai

                 

              


LCC sporto salė

                                                                                

„RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA“

Beatos virtuvė

 Villa Alicante

Juodšilių Palaimintojo Mykolo Sopočkos bažnyčia

Viešbutis "Le Meridien Villon Resort"

               Ventos Gimnazija


MŪSŲ  PASLAUGOS:

                     - PARKETO, PARKETLENČIŲ, VISŲ TIPŲ MEDINIŲ GRINDŲ ATNAUJINIMAS , RESTAURAVIMAS: ŠLIFAVIMAS, GLAISTYMAS, POLIRAVIMAS, LAKAVIMAS, ALYVAVIMAS, VAŠKAVIMAS, TONAVIMAS, BEICAVIMAS, SENDINIMAS; 

- LAIPTŲ ATNAUJINIMAS , RESTAURAVIMAS: ŠLIFAVIMAS, POLIRAVIMAS, LAKAVIMAS, ALYVAVIMAS, TONAVIMAS, BEICAVIMAS, SENDINIMAS; 

- TERASŲ ATNAUJINIMAS: ŠLIFAVIMAS, LAKAVIMAS, ALYVAVIMAS, IMPREGNAVIMAS; 

- PARKETO, PARKETLENČIŲ, MEDINIŲ GRINDŲ, GRINDINIŲ LENTŲ, LAMINATO ĮRENGIMAS: KLOJIMAS;

-VISI VIDAUS APDAILOS DARBAI.
Parketo klojimas

 

Prieš klojant parketą, sienos yra paruošiamos iki dažymo ar tapetavimo. Šie darbai atliekami po užbaigtų grindų dangos darbų. Dažant sienas, grindis yra būtina pridengti kartonu ar storesne plėvele. 

Būtina išpakuoti parketą ir palaikyti toje patalpoje, kurioje bus klojamas apie 2-3 paras, kad medis prisitaikytų prie patalpų drėgmės ir temperatūros. Tokiu būdu bus sumažinta susitraukimo džiūvant arba pūtimosi išbrinkstant tikimybė.

Jeigu ten kur klosite grindis pagrindas nelygus, vieną iš išeičių - išlyginimui naudoti OSB plokštę arba fanerą, tvirtinant ją prie grindų medvarščiais. Jos padidins grindų šilumos ir garso izoliaciją. Tačiau nereikia pamiršti, kad paaukštės plokštuma. Parketo lentelės ir kalamos ir klijuojamos. 

Parketas, lentų grindys, laminuota danga turi vieną bendą ypatybę: klojant būtina palikti 10-15 mm plyšį tarp grindų ir sienų, kuris paslepiamas po grindjuoste. Tarpas reikalingas, nes naujos grindys dažnai plečiasi t.y. "vaikšto".


Parketo ir medinių grindų šlifavimas

Mūsų patirtis sako, kad nėra taip sunku pakloti parketą, kaip jį nušlifuoti, o po to padengti laku. Parketą galima iš naujo šlifuoti ir lakuoti keletą kartų, nes medienos sluoksnis leidžia tai daryti, bet šį darbą geriau patikėti meistrui.

Glaistas naudojamas pagal medienos atspalvį, tai suteiks galimybę beveik nepastebimai paslėpti nelygumus. Jis kuo giliau įspaudžiamas į nelygumus, o išdžiūvus nušveičiamas šlifavimo audiniu.

Šlifuojama keičiant audinius - nuo rupaus iki smulkiausio. Tai priklauso nuo medienos. Be to, paviršius tampa labai glotnus, nelieka dryžių ir pagerėja lako sluoksnių sukibimas. Lakas tepamas kryžmai arba "šlapias ant šlapio".

Pagrindiniai būdai, kaip apsaugoti medinių grindų paviršių:

Lakavimas - tinka visoms grindims,

Alyvavimas - kietesnės ir kietos medienos grindims,

Vaškavimas - bet kuriam mediniam paviršiui netgi laiptams.

Grindų ilgaamžiškumas priklausys nuo pasirinkto padengimo būdo ir priežiūros.


Lakavimas

Lakas yra dažas be pigmento, kuris paryškina medžio faktūrą.

Jis savaime yra ir izoliacinė medžiaga, ir gruntas, nors, tepant pirmąjį sluoksnį, patartina atskiesti laką maždaug 10 % vaitspirito arba (akrilinius lakus) tokiu pačiu kiekiu vandens. Kai pirmasis išdžiūva, lengvai patriname jį smulkiausiu šlifavimo audiniu, išsiurbiame dulkes, ir iššluostome vaitspiritu, Tada tepame antrąjį - pagrindinį sluoksnį. Jam išdžiūvus, vėl reikia poliruoti - tai užtikrins gerą, patikimą trečiojo sluoksnio padengimą ir ateityje tvirtą paviršių. Lakas tepamas tik kokybišku, skelto plauko teptuku. Gali būti ir volelis iš mohero arba ekonomiškas ir efektyvus padelis.

Visais įmanomais būdais vengiame sukelti dulkes, nes dalelės nusės ant paviršiaus ir bus nelygu. Tai ypač svarbu lakuojant paskutinį sluoksnį.


Alyvavimas

Galime Jums pasiūlyti medinių grindų, parketo alyvavimo paslaugą, kuri susilaukia vis didesnio populiarumo dėl medžiui suteikiamo natūralumo bei apsaugos. Alyva, įsigėrusi į medį, neleidžia įsigerti išpiltiems skysčiams (sultys, vynas, kava ir kt.), taip apsaugodama medį nuo dėmių. Paslauga aktuali ne tik komercinėms, bet ir gyvenamosios paskirties patalpoms. Alyvavimas yra pranašesnis už lakavimą dėl paprastesnės grindų priežiūros bei suteikiamo medžiui natūralumo. Atsiradus įbrėžimams, užtenka tik peralyvuoti pažeistą vietą. Alyvavimui naudojame ypač aukštos kokybės natūralų aliejų medinėms grindims dengti, kuris buvo pasirinktas po ilgų eksperimentų ir garantuoja maksimalią grindų apsaugą.

                           


Grindų apsauga ir priežiūra

Svarbiausia - medinių grindų priežiūra nėra sudėtinga. Pagrindinės priemonės - drėgnas skuduras ir savalaikis valymas. Be to, yra daug priemonių, kurios apsaugo lako sluoksnį nuo trinties, neleidžia prilipti įvairios kilmės purvui, saugo nuo įbrėžimų, padengia apsaugine plėvele, saugančia laką ir pasodrina grindų spalvą, atstato vienalytį blizgesį.

Yra daug grindų priežiūros subtilybių: būdų - kaip elgtis, kai girgžda grindys, ką daryti kai atšoka parketas, kaip atstatyti vietomis nutrintą lako blizgesį.


GRINDŲ ŠLIFAVIMAS , PARKETO ŠLIFAVIMAS , PARKETLENTĖS ŠLIFAVIMAS , LAIPTŲ ŠLIFAVIMAS , TERASŲ ŠLIFAVIMAS , GRINDŲ ATNAUJINIMAS , GRINDŲ RESTAUTAVIMAS , GRINDŲ LAKAVIMAS , GRINDŲ ALYVAVIMAS , GRINDŲ TONAVIMAS ,  PARKETO ATNAUJINIMAS , PARKETO RESTAURAVIMAS , PARKETO LAKAVIMAS , PARKETO ALYVAVIMAS , PARKETO TONAVIMAS , PARKETLENTĖS ATNAUJINIMAS , PARKETLENTĖS RESTAURAVIMAS , PARKETLENTĖS LAKAVIMAS , PARKETLENTĖS ALYVAVIMAS , PARKETLENTĖS TONAVIMAS , PARKETLENTĖS BEICAVIMAS , LAIPTŲ ATNAUJINIMAS , LAIPTŲ RESTAURAVIMAS , LAIPTŲ LAKAVIMAS , LAIPTŲ ALYVAVIMAS , LAIPTŲ TONAVIMAS , TERASŲ ATNAUJINIMAS , TERASŲ RESTAURAVIMAS , TERASŲ LAKAVIMAS , TERASŲ ALYVAVIMAS , TERASŲ IMPREGNAVIMAS .
ATNAUJINKITE SAVO GRINDIS IR SUTEIKITE JIEMS ŠVAROS BEI JAUKUMO!!!