PROFESIONALUS GRINDŲ ATNAUJINIMAS, RESTAURAVIMAS IR REMONTAS

Profesionalūs sprendimai ir pagarba tradicijoms


               MŪSŲ ATLIKTI DARBAI  KALBA UŽ  MUS                   

                                                          

 


 

 

 

 

                      Sporto salė
Darželis  "Vaikystės Sodas"

Privatus sektorius


Bažnyčia
   


Verkių rūmai

         

        


Globos namai


 

 

LCC sporto salė

                                           

„RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA“

Beatos virtuvė

Villa Alicante

Juodšilių Palaimintojo Mykolo Sopočkos bažnyčia

Viešbutis "Le Meridien Villon Resort"

               Ventos Gimnazija


MŪSŲ  PASLAUGOS:

                     - PARKETO, PARKETLENČIŲ, VISŲ TIPŲ MEDINIŲ GRINDŲ ATNAUJINIMAS , RESTAURAVIMAS: ŠLIFAVIMAS, GLAISTYMAS, POLIRAVIMAS, LAKAVIMAS, ALYVAVIMAS, VAŠKAVIMAS, TONAVIMAS, BEICAVIMAS; 

- LAIPTŲ ATNAUJINIMAS , RESTAURAVIMAS: ŠLIFAVIMAS, POLIRAVIMAS, LAKAVIMAS, ALYVAVIMAS, TONAVIMAS, BEICAVIMAS, SENDINIMAS; 

- TERASŲ ATNAUJINIMAS: ŠLIFAVIMAS, LAKAVIMAS, ALYVAVIMAS, IMPREGNAVIMAS.

 


Parketo ir medinių grindų šlifavimas

Mūsų patirtis sako, kad nėra taip sunku pakloti parketą, kaip jį nušlifuoti, o po to padengti laku. Parketą galima iš naujo šlifuoti ir lakuoti keletą kartų, nes medienos sluoksnis leidžia tai daryti, bet šį darbą geriau patikėti meistrui.

Glaistas naudojamas pagal medienos atspalvį, tai suteiks galimybę beveik nepastebimai paslėpti nelygumus. Jis kuo giliau įspaudžiamas į nelygumus, o išdžiūvus nušveičiamas šlifavimo audiniu.

Šlifuojama keičiant audinius - nuo rupaus iki smulkiausio. Tai priklauso nuo medienos. Be to, paviršius tampa labai glotnus, nelieka dryžių ir pagerėja lako sluoksnių sukibimas. Lakas tepamas kryžmai arba "šlapias ant šlapio".

Pagrindiniai būdai, kaip apsaugoti medinių grindų paviršių:

Lakavimas - tinka visoms grindims,

Alyvavimas - kietesnės ir kietos medienos grindims,

Vaškavimas - bet kuriam mediniam paviršiui netgi laiptams.

Grindų ilgaamžiškumas priklausys nuo pasirinkto padengimo būdo ir priežiūros.


Lakavimas

Lakas yra dažas be pigmento, kuris paryškina medžio faktūrą.

Jis savaime yra ir izoliacinė medžiaga, ir gruntas, nors, tepant pirmąjį sluoksnį, patartina atskiesti laką maždaug 10 % vaitspirito arba (akrilinius lakus) tokiu pačiu kiekiu vandens. Kai pirmasis išdžiūva, lengvai patriname jį smulkiausiu šlifavimo audiniu, išsiurbiame dulkes, ir iššluostome vaitspiritu, Tada tepame antrąjį - pagrindinį sluoksnį. Jam išdžiūvus, vėl reikia poliruoti - tai užtikrins gerą, patikimą trečiojo sluoksnio padengimą ir ateityje tvirtą paviršių. Lakas tepamas tik kokybišku, skelto plauko teptuku. Gali būti ir volelis iš mohero arba ekonomiškas ir efektyvus padelis.

Visais įmanomais būdais vengiame sukelti dulkes, nes dalelės nusės ant paviršiaus ir bus nelygu. Tai ypač svarbu lakuojant paskutinį sluoksnį.


Alyvavimas

Galime Jums pasiūlyti medinių grindų, parketo alyvavimo paslaugą, kuri susilaukia vis didesnio populiarumo dėl medžiui suteikiamo natūralumo bei apsaugos. Alyva, įsigėrusi į medį, neleidžia įsigerti išpiltiems skysčiams (sultys, vynas, kava ir kt.), taip apsaugodama medį nuo dėmių. Paslauga aktuali ne tik komercinėms, bet ir gyvenamosios paskirties patalpoms. Alyvavimas yra pranašesnis už lakavimą dėl paprastesnės grindų priežiūros bei suteikiamo medžiui natūralumo. Atsiradus įbrėžimams, užtenka tik peralyvuoti pažeistą vietą. Alyvavimui naudojame ypač aukštos kokybės natūralų aliejų medinėms grindims dengti, kuris buvo pasirinktas po ilgų eksperimentų ir garantuoja maksimalią grindų apsaugą.

                           


Grindų apsauga ir priežiūra

Svarbiausia - medinių grindų priežiūra nėra sudėtinga. Pagrindinės priemonės - drėgnas skuduras ir savalaikis valymas. Be to, yra daug priemonių, kurios apsaugo lako sluoksnį nuo trinties, neleidžia prilipti įvairios kilmės purvui, saugo nuo įbrėžimų, padengia apsaugine plėvele, saugančia laką ir pasodrina grindų spalvą, atstato vienalytį blizgesį.

Yra daug grindų priežiūros subtilybių: būdų - kaip elgtis, kai girgžda grindys, ką daryti kai atšoka parketas, kaip atstatyti vietomis nutrintą lako blizgesį.

ATNAUJINKITE SAVO GRINDIS IR SUTEIKITE JIEMS ŠVAROS BEI JAUKUMO!!!